• Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo

Nasze usługi

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem gastronomii, profesjonalnym doradztwem oraz serwisem urządzeń
NOWE GASTRO

NOWE GASTRO

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości i w najlepszych cenach sprzęt gastronomiczny, wyposażenie kuchenne, meble ze stali nierdzewnej, akcesoria barowe, naczynia i zastawy stołowe niezbędne we wszystkich obiektach gastronomicznych.

UŻYWANE GASTRO

UŻYWANE GASTRO

Spełniamy oczekiwania Klientów, którzy poszukują dobrej jakości używanego sprzętu gastronomicznego w przystępnych cenach. Świadczymy usługi komisu i pomagamy w wyprzedaży sprawnych urządzeń. Gwarantujemy opiekę serwisową.

WYPOŻYCZALNIA GASTRO

WYPOŻYCZALNIA GASTRO

Świadczymy usługi z zakresu wynajmu sprzętu gastronomicznego oraz naczyń. Dostarczamy zamówiony towar szybko i terminowo. Rozwiązanie to polecamy szczególnie na jednorazowe imprezy i przyjęcia. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

PROJEKTY TECHNOLOGICZNE

PROJEKTY TECHNOLOGICZNE

Przygotowujemy projekty technologiczne kuchni do obiektów gastronomicznych wraz ze wszystkimi wymaganymi zatwierdzeniami, zgodnymi w wytycznymi Sanepidu oraz BHP. Wyróżnia nas fachowość i szybkie terminy realizacji.

KAWA

KAWA

Jesteśmy importerem i dystrybutorem wysokiej jakości włoskiej kawy Portioli. Zajmujemy się też sprzedażą ekspresów do kawy, młynków, akcesoriów i dodatków. Nasze produkty kierujemy do klientów biznesowych oraz obiektów gastronomicznych.

SERWIS I SZKOLENIA

SERWIS I SZKOLENIA

Mając na uwadze potrzeby rynku oraz troskę o naszych Klientów organizujemy kompleksowe, profesjonalne szkolenia dotyczące obsługi urządzeń gastronomicznych. Zapewniamy też skuteczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

O nas

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem gastronomii, profesjonalnym doradztwem oraz serwisem urządzeń. Wyposażamy obiekty gastronomiczne w urządzenia, akcesoria kuchenne i meble ze stali nierdzewnej, naczynia i zastawy stołowe oraz akcesoria barowe. Nasza firma istnieje od 2008 roku. W tym czasie wykonaliśmy wiele zleceń i zaufało nam szerokie grono właścicieli obiektów gastronomicznych.

AKTUALNE PROMOCJE

Ekspres do kawy Caferomantica 845 Nivona
Ekspres do kawy Caferomantica 845 Nivona

Telefon: +48 600 095 042

E-mail: biuro@grupa-gastro.pl

Adres: ul. Stołeczna 21
15-879 Białystok